CrossFit. Sporto klubas. Sportas Šiauliai
CrossFit. Sporto klubas. Sportas Šiauliai

Crossfit

Dienos treniruotė, kurios programa kiekvieną dieną skirtinga. Šios treniruotės tikslas - gerinti Jūsų bendrą savijautą, didinti ištvermę, jėgą, bei lavinti kitas fizines savybes, kad įgytumėte optimalią fizinę kompetenciją. CrossFit treniruotėse derinami gimnastikos, sunkiosios atletikos, bėgimo, irklavimo ir kitų sporto šakų elementai. Užsiėmimus veda sertifikuoti CrossFit treneriai, treniruočių metu taikantys metodikas atsižvelgiant į sportuojančiojo galimybes. Dėl to, treniruotėse laukiami visi - įvairaus amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonėms.

Grupinės treniruotės. Smagios treniruotės.
Grupinės treniruotės. Smagios treniruotės.

Crossfit
fitness

Treniruotė išlaikanti visus CrossFit treniruočių principus ir atliekama naudojant tuos pačius pratimus išskyrus sudėtingiausius sunkiosios atletikos ir gimnastikos elementus. Dažniausiai susideda iš dviejų dalių, kur pirmoje vyrauja kontroliuojami lėto tempo jėgos, stabilumo, mobilumo pratimai ir aktyvi antra dalis ištvermės, koordinacijos, vikrumo, balanso ir kitų fizinių savybių lavinimui. Treniruotė vyksta nedidelėje grupėje su nuolatine trenerio priežiūra todėl puikiai tinka net ir neturint jokios sportinės patirties.

Gera savijauta. Svorio metimas
Gera savijauta. Svorio metimas

suncity hiit

Ideali treniruotė turintiems mažai laiko sportui. Treniruotė su apšilimu trunka vos 30 minučių. HIIT (DIIT) arba didelio intensyvumo intervalinė treniruotė yra treniruočių metodas, kai per trumpą laiką yra derinama eilė intensyviai atliekamų pratimų su trumpais, kartais aktyviais poilsio intervalais. Šios treniruotės metu yra sukeliamas ir palaikomas aukštas širdies ritmas ir tokiu būtų sudeginama daugiau kalorijų per trumpesnį laiką.

Vaikų treniruotės Šiauliuose. CrossFit Kids. Smagios vaikų treniruotės
Vaikų treniruotės Šiauliuose. CrossFit Kids. Smagios vaikų treniruotės

crossfit
kids & TEENS

Tai CrossFit treniruotė skirta vaikams ir paaugliams. Sportas grūdina charakterį, o charakteris padeda formuoti asmenybę. Šiose treniruotėse vaikai ne tik smagiai ir aktyviai leidžia laiką, bet ir išmoksta priimti sunkumus, bei juos įveikti. Susipažįsta su pagrindiniais kūno valdymo elementais, bei sužino pagrindinius sveikos mitybos principus. Nuolat mokinantis naujų judesių yra lavinami ne tik raumenys, bet ir smegenys. Šis ryšys yra patvirtintas moksliškai. Todėl aktyvus sportas vaikui naudingas ir kasdienėje veikloje, nes gali padėti labiau susikaupti mokinantis ar kantriau atlikti buities darbus.
Treniruotės vyksta dvejose amžiaus grupėse 7-10 ir 11-15 metų. Kviečiame užsukti į klubą, susipažinti su treneriais ir išbandyti treniruotes, kurios neabejojame patiks ir bus tokios pat įdomios ir įtraukiančios kaip ir visų vaikų mėgstami video žaidimai ar nesibaigiantys TikTok video. Tik skirtumas toks jog čia veiksmo sukūryje yra patys vaikai.

CrossFit Kids grupė 7 - 10 m.
CrossFit Teens gurpė 11 - 15 m.

Sunkioji atletika. Jėgos treniruotės. Sporto salė
Sunkioji atletika. Jėgos treniruotės. Sporto salė

weightlifting

Sunkioji atletika yra sporto šaka, kuri į olimpines žaidynes įtraukta beveik nuo pat jų rengimo pradžios. Treniruočių metu atliekami pratimai apima pagrindines raumenų grupes: pečių juostos, nugaros, liemens, klubų ir kojų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti aukščiausio lygio sunkiosios atletikos treniruotes, kurias veda Lietuvoje nusipelnęs treneris, Europos rekordininkas, Pasaulio ir Europos veteranų čempionas.

Sunkioji atletika. Jėga. Gimnastika. Ištvermė
Sunkioji atletika. Jėga. Gimnastika. Ištvermė

specialty
course

Tai ciklinė treniruotė skirta konkrečiam įgūdžiui ar fizinei savybei lavinti. Šios treniruotės vyksta tam tikrą laiko tarpą, o konkretų šiuo metu vykstantį ciklą ir jo naudą galite sužinoti kreipdamiesi į trenerius. Specializuotų treniruočių pavyzdžiai: jėga, gimnastika, sunkioji atletika, ištvermė.

HYROX

Hyrox tai multidisciplininis sportas apimantis bėgimą ir aštuonias skirtingas užduotis nuo ištvermės iki jėgos, greičio ir didelio intensyvumo. Hyrox treniruotėse bėgame, irkluojame, keliame, nešame, traukiame, stumiame. Hyrox varžybos pritraukia tūkstančius dalyvių visame pasaulyje. Ir nesvarbu koks jų fizinis pasirengimas ar išvaizda. Svarbu, kad žmonės juda. Toks yra ir pagrindinis SunCity CrossFit sporto klubo tikslas. Jei ir jūsų toks tikslas, susitinkame treniruotėse.

SunCity CrossFit. Sporto klubas
SunCity CrossFit. Sporto klubas

Vis dar nesate tikri ar šios treniruotės jums?

Susisiekite su mumis, susiderinsime laiką juodos kavos ar karštos arbatos puodeliui ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.